Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wiatr nie oczyszcza atmosfery z zanieczyszczeń, które osiągają tak wysokie stężenie, że mogą powodować ataki astmy. Niekorzystny dla astmatyków jest też gorący i bardzo suchy klimat.
- Rano czy wieczorem? - w gorące, bezwietrzne dni pyłki unoszą się ku górze, nie są więc niebezpieczne; problemy zaczynają się po południu, gdy pyłki zaczynają opadać.
Na podstawie książki Lucy Huntington "Ogród przyjazny dla alergików", Wydawnictwo Medium, 1998.

Muzyka, która leczy
Dźwięki muzyki wpływają na nasze emocje i nastrój, a w konsekwencji na funkcjonowanie całego naszego organizmu. To zjawisko od dawna fascynuje naukowców, którzy starają się wykorzystywać miłe dla ucha dźwięki podczas leczenia.
•Dlaczego muzyka
wiatr nie oczyszcza atmosfery z zanieczyszczeń, które osiągają tak wysokie stężenie, że mogą powodować ataki astmy. Niekorzystny dla astmatyków jest też gorący i bardzo suchy klimat.<br>- Rano czy wieczorem? - w gorące, bezwietrzne dni pyłki unoszą się ku górze, nie są więc niebezpieczne; problemy zaczynają się po południu, gdy pyłki zaczynają opadać.<br>Na podstawie książki Lucy Huntington "Ogród przyjazny dla alergików", Wydawnictwo Medium, 1998.<br><br>Muzyka, która leczy<br>Dźwięki muzyki wpływają na nasze emocje i nastrój, a w konsekwencji na funkcjonowanie całego naszego organizmu. To zjawisko od dawna fascynuje naukowców, którzy starają się wykorzystywać miłe dla ucha dźwięki podczas leczenia.<br>&#149;Dlaczego muzyka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego