Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
CKM: Jednak poziom naszych żartownisiów nie jest zbyt wysoki.
SJL: Czy można do platfusów nosić ostrogi? Można. Ale nie należy nimi dzwonić. Zmartwychwstać mogą jedynie trupy. Żywym trudniej.
CKM: Czyżby brakowało nam elit intelektualnych?
SJL: Okno na świat można zasłonić gazetą. W przełomowych chwilach narodu wielu dłubie w nosie. Najczęściej pochodzą oni z rodzin, w których uważa się dłubanie w nosie za rzecz brzydką.
CKM: Ale wielu ma receptę na lepsze jutro.
SJL: Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowania się w czas olbrzymich upałów. Pytasz dlaczego wyskakują ludzie z okrętu, który nie tonie? Spostrzegli, dokąd
CKM: Jednak poziom naszych żartownisiów nie jest zbyt wysoki.<br>SJL: Czy można do platfusów nosić ostrogi? Można. Ale nie należy nimi dzwonić. Zmartwychwstać mogą jedynie trupy. Żywym trudniej.<br>CKM: Czyżby brakowało nam elit intelektualnych?<br>SJL: Okno na świat można zasłonić gazetą. W przełomowych chwilach narodu wielu dłubie w nosie. Najczęściej pochodzą oni z rodzin, w których uważa się dłubanie w nosie za rzecz brzydką.<br>CKM: Ale wielu ma receptę na lepsze jutro.<br>SJL: Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowania się w czas olbrzymich upałów. Pytasz dlaczego wyskakują ludzie z okrętu, który nie tonie? Spostrzegli, dokąd
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!