Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kwiaty
Nr: 2
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1988
pozostawiłby na roślinach brzydkie ślady z osadu.
Nawozy organiczne nie bardzo nadają się dla kaktusów. Są one zbyt zasobne w azot i wapń, a zatem w te składniki, które dla kaktusów są najmniej pożądane. Przy tym nie gwarantują one czystości myko- i bakteriologicznej, zwłaszcza przy niezbyt dokładnym ich przefermentowaniu, a poza tym ich niejednolity skład utrudnia precyzyjne dozowanie.
Na zakończenie trzeba jeszcze raz podkreślić, że Nawozimy rośliny wyłącznie ze zdrowym systemem korzeniowym i tylko podczas ich intensywnego wzrostu.
mgr Mirosława de Michelis


100 lat ogrodów jordanowskich
W roku 1888 Henryk Jordan, świetny lekarz i wielki społecznik, pionier wychowania fizycznego w Polsce
pozostawiłby na roślinach brzydkie ślady z osadu. <br>Nawozy organiczne nie bardzo nadają się dla kaktusów. Są one zbyt zasobne w azot i wapń, a zatem w te składniki, które dla kaktusów są najmniej pożądane. Przy tym nie gwarantują one czystości myko- i bakteriologicznej, zwłaszcza przy niezbyt dokładnym ich przefermentowaniu, a poza tym ich niejednolity skład utrudnia precyzyjne dozowanie. <br>Na zakończenie trzeba jeszcze raz podkreślić, że &lt;hi&gt;Nawozimy rośliny wyłącznie ze zdrowym systemem korzeniowym i tylko podczas ich intensywnego wzrostu.&lt;/hi&gt; <br>&lt;au&gt;mgr Mirosława de Michelis&lt;/au&gt; <br>&lt;gap&gt; &lt;/div&gt;<br> <br>&lt;page nr=25&gt; &lt;div&gt;&lt;tit&gt;100 lat ogrodów jordanowskich&lt;/tit&gt; <br>&lt;intro&gt;W roku 1888 Henryk Jordan, świetny lekarz i wielki społecznik, pionier wychowania fizycznego w Polsce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego