Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
miłości.
Ewa, 27 lat, sekretarka

Nie zrobię tego z bardzo prostego powodu - szkoda mi na to pieniędzy. Wolałabym zamiast płatnej męskiej prostytutki pójść na dyskotekę i poderwać sobie faceta. Ale za to nie pogardziłabym męskim striptizem, na przykład na wieczorku panieńskim.
Agnieszka, 22 lata, studentka

Nie, nie skorzystałbym z usług prostytutki. W dobie AIDS boję się zarazić jakimś choróbskiem. Uważam, że taniej i bezpieczniej jest poderwać jakąś dziewczynę, a gdy się ma troszeczkę szczęścia, to jeszcze śniadanie zrobi.
Tomasz, 26 lat, asystent

Kiedyś brałem pod uwagę taki numer. Myślałem, że nie znajdę sobie kobiety i z chęci zobaczenia, o co w
miłości.<br>Ewa, 27 lat, sekretarka&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt; Nie zrobię tego z bardzo prostego powodu - szkoda mi na to pieniędzy. Wolałabym zamiast płatnej męskiej prostytutki pójść na dyskotekę i poderwać sobie faceta. Ale za to nie pogardziłabym męskim striptizem, na przykład na wieczorku panieńskim.<br>Agnieszka, 22 lata, studentka&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt; Nie, nie skorzystałbym z usług prostytutki. W dobie AIDS boję się zarazić jakimś choróbskiem. Uważam, że taniej i bezpieczniej jest poderwać jakąś dziewczynę, a gdy się ma troszeczkę szczęścia, to jeszcze śniadanie zrobi.<br>Tomasz, 26 lat, asystent &lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt; Kiedyś brałem pod uwagę taki numer. Myślałem, że nie znajdę sobie kobiety i z chęci zobaczenia, o co w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego