Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Bielska Białej, który w klasyfikacji ogólnej uplasował się na pierwszej pozycji i Tadeusz Błażusiak z Nowego Targu, zajmujący ostatecznie drugie miejsce. Reszta wywracała się mniej więcej w połowie stoku. Każdy z zawodników musiał wykonać dwa podjazdy. Aby wyłonić zwycięzcę, odbyła się trzecia konkurencja - jazda pod górę na czas. Zawodnicy byli punktowani w czterech grupach: trial, a w klasie enduro-cross w zależności od pojemności silnika: do 200 ccm, od 200 do 400 ccm i powyżej 400 ccm. A ponieważ góra została zdobyta, czyli - w języku organizatorów "spalona", w przyszłym roku zawody odbędą się gdzie indziej. Gdzie? Tego jeszcze nie wiadomo. Górę
Bielska Białej, który w klasyfikacji ogólnej uplasował się na pierwszej pozycji i Tadeusz Błażusiak z Nowego Targu, zajmujący ostatecznie drugie miejsce. Reszta wywracała się mniej więcej w połowie stoku. Każdy z zawodników musiał wykonać dwa podjazdy. Aby wyłonić zwycięzcę, odbyła się trzecia konkurencja - jazda pod górę na czas. Zawodnicy byli punktowani w czterech grupach: trial, a w klasie <orig>enduro-cross</> w zależności od pojemności silnika: do 200 ccm, od 200 do 400 ccm i powyżej 400 ccm. A ponieważ góra została zdobyta, czyli - w języku organizatorów "spalona", w przyszłym roku zawody odbędą się gdzie indziej. Gdzie? Tego jeszcze nie wiadomo. Górę