Rok: 2004
posunięciem skutecznie zmyliła łowców autografów, tym bardziej że na tle hotelowej plaży wyglądała jak zwyczajna turystka.
JOANNA LENART

Prokom odpadł
Sopot Siedmiu punktów zabrakło koszykarzom Prokomu Trefla Sopot, by awansować do ćwierćfinału Pucharu ULEB. W rewanżowym meczu 1/8 finału pokonali Hapoel Migdal Jerozolima 86:82, ale nie odrobili 10-punktowej straty z pierwszego meczu. W Izraelu Prokom przegrał 67:77.

Remis Islanders
NOWY JORK
Drużyna Mariusza Czerkawskiego, New York Islanders zremisowała z Los Angeles Kings 1:1 po dogrywce. Polak grał 12 minut i oddał dwa strzały. Pozostałe wyniki: New York Rangers - Ottawa 1:4, Buffalo - Atlanta 7:2, St
posunięciem skutecznie zmyliła łowców autografów, tym bardziej że na tle hotelowej plaży wyglądała jak zwyczajna turystka.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Prokom odpadł&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Sopot&lt;/&gt; Siedmiu punktów zabrakło koszykarzom Prokomu Trefla Sopot, by awansować do ćwierćfinału Pucharu ULEB. W rewanżowym meczu 1/8 finału pokonali Hapoel Migdal Jerozolima 86:82, ale nie odrobili 10-punktowej straty z pierwszego meczu. W Izraelu Prokom przegrał 67:77.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Remis Islanders&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;NOWY JORK&lt;/&gt;<br>Drużyna Mariusza Czerkawskiego, New York Islanders zremisowała z Los Angeles Kings 1:1 po dogrywce. Polak grał 12 minut i oddał dwa strzały. Pozostałe wyniki: New York Rangers - Ottawa 1:4, Buffalo - Atlanta 7:2, St