Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
holenderskiego klubu RBC Roosendaal został ukarany czerwoną kartką w meczu swojej drużyny. Iwan opuścił boisko w 70. minucie wyjazdowego spotkania z De Graafschap. W tym momencie jego zespół prowadził 2:1, ale nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku i mecz zakończył się remisem 2:2.
(PAP)Hołowczyc nie mógł skończyć wyścigu

rajd Krzysztof Hołowczyc nie ukończył rozgrywanego w Olsztynie 5. Rajdu Moto 2001. Już na 1. odcinku specjalnym urwał w samochodzie półośkę i musiał wycofać się z wyścigu. Była to 2. eliminacja rajdowego samochodowego Pucharu Polskiego Związku Motorowego. Wygrali Zbigniew Korzanowski z pilotem Wojciechem Zaborowskim.
(PAP)Wróbel nie zawalczy o mistrzostwo

podnoszenie
holenderskiego klubu RBC Roosendaal został ukarany czerwoną kartką w meczu swojej drużyny. Iwan opuścił boisko w 70. minucie wyjazdowego spotkania z De Graafschap. W tym momencie jego zespół prowadził 2:1, ale nie zdołał utrzymać korzystnego wyniku i mecz zakończył się remisem 2:2.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hołowczyc nie mógł skończyć wyścigu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;rajd&lt;/&gt; Krzysztof Hołowczyc nie ukończył rozgrywanego w Olsztynie 5. Rajdu Moto 2001. Już na 1. odcinku specjalnym urwał w samochodzie półośkę i musiał wycofać się z wyścigu. Była to 2. eliminacja rajdowego samochodowego Pucharu Polskiego Związku Motorowego. Wygrali Zbigniew Korzanowski z pilotem Wojciechem Zaborowskim.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wróbel nie zawalczy o mistrzostwo&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;podnoszenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego