Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
normalny nie jest? Że pisanie to misja, żądająca od nas, pisarek, poświęceń najwyższego rzędu, i że tylko składając na ołtarzu sztuki ofiarę z naszej rodziny (nie wiem czemu, ale wszystkie obecne tam kobiety popatrzyły na mnie, po czym ze zrozumieniem pokiwały głowami), możemy pokazać światu jego przeznaczenie? Czy pani nie rozumie, że świata pisarza nie ogarną pieluchy? Że nie zmieści się on w garnku po konfiturach? Czy pani tego nie rozumie?" - krzyczała już zrozpaczona moja żona, gdy powoli, choć stanowczo ciągnąłem ją w stronę drzwi. W domu czekało przecież na mnie wekowanie czereśni.
Mąż


Klub smakosza
Afrodyzjaki
Żadna orgia nie może
normalny nie jest? Że pisanie to misja, żądająca od nas, pisarek, poświęceń najwyższego rzędu, i że tylko składając na ołtarzu sztuki ofiarę z naszej rodziny (nie wiem czemu, ale wszystkie obecne tam kobiety popatrzyły na mnie, po czym ze zrozumieniem pokiwały głowami), możemy pokazać światu jego przeznaczenie? Czy pani nie rozumie, że świata pisarza nie ogarną pieluchy? Że nie zmieści się on w garnku po konfiturach? Czy pani tego nie rozumie?" - krzyczała już zrozpaczona moja żona, gdy powoli, choć stanowczo ciągnąłem ją w stronę drzwi. W domu czekało przecież na mnie wekowanie czereśni.<br>&lt;au&gt;Mąż&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;page nr=29&gt;<br> &lt;tit&gt;Klub smakosza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Afrodyzjaki&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Żadna orgia nie może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!