Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
państwowych, rozpoczęcia lub zakończenia sezonu i z powodu świąt lub innych imprez żeglarskich podnosimy Małą lub Wielką Galę Flagową.

Bezpieczeństwo na jachcie...
Ponieważ o wiele skuteczniejsze jest zapobieganie wypadkom, niż późniejsze usuwanie ich skutków, każdy żeglarz powinien znać zasady bezpiecznego zachowania się na jachcie i bezwzględnie ich przestrzegać.
Brak umiejętności, rutyna, lekceważenie, chęć popisania się - są to najczęstsze przyczyny wypadków na jachtach. Na pierwsze miejsce wysuwa się kompletny brak wyobraźni (niektórzy zapominają np. o tym, że podczas skoku z lekkiego jachtu na keję kadłub może się odsunąć pod wpływem energicznego odbicia, co grozi skaczącemu wpadnięciem do wody).
Istnieje prosta zasada: "jedna
państwowych, rozpoczęcia lub zakończenia sezonu i z powodu świąt lub innych imprez żeglarskich podnosimy Małą lub Wielką Galę Flagową.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Bezpieczeństwo na jachcie...&lt;/&gt;<br>Ponieważ o wiele skuteczniejsze jest zapobieganie wypadkom, niż późniejsze usuwanie ich skutków, każdy żeglarz powinien znać zasady bezpiecznego zachowania się na jachcie i bezwzględnie ich przestrzegać.<br>Brak umiejętności, rutyna, lekceważenie, chęć popisania się - są to najczęstsze przyczyny wypadków na jachtach. Na pierwsze miejsce wysuwa się kompletny brak wyobraźni (niektórzy zapominają np. o tym, że podczas skoku z lekkiego jachtu na keję kadłub może się odsunąć pod wpływem energicznego odbicia, co grozi skaczącemu wpadnięciem do wody). <br>Istnieje prosta zasada: "jedna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego