Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wymówka. Ćwiczyć można wszędzie - nawet na plaży.

Rozciąganie górnej partii ciała
Aby rozciągnąć mięśnie klatki piersiowej i ramion, stań w lekkim rozkroku trzymając w rękach końce skręconego ręcznika. Podnieś ręce ponad głowę i wygnij lekko w tył (zobacz, jak wygląda to na zdjęciu), aż poczujesz lekkie naciąganie mięśni. Wytrzymaj 45 sekund, chwilę odpocznij, a potem powtórz ćwiczenie jeszcze dwa razy.

Ujędrnianie pośladków
Stań w niewielkim rozkroku trzymając przed sobą w wyprostowanych rękach ręcznik. Zrób niepełny przysiad (patrz zdjęcie), a potem powoli podnieś się do pozycji wyprostowanej. Wykonaj trzy serie po 15 przysiadów.

Wyszczuplanie ud
Leżąc na plecach unieś jedną nogę w
wymówka. Ćwiczyć można wszędzie - nawet na plaży.<br><br>Rozciąganie górnej partii ciała <br>Aby rozciągnąć mięśnie klatki piersiowej i ramion, stań w lekkim rozkroku trzymając w rękach końce skręconego ręcznika. Podnieś ręce ponad głowę i wygnij lekko w tył (zobacz, jak wygląda to na zdjęciu), aż poczujesz lekkie naciąganie mięśni. Wytrzymaj 45 sekund, chwilę odpocznij, a potem powtórz ćwiczenie jeszcze dwa razy.<br><br>Ujędrnianie pośladków<br>Stań w niewielkim rozkroku trzymając przed sobą w wyprostowanych rękach ręcznik. Zrób niepełny przysiad (patrz zdjęcie), a potem powoli podnieś się do pozycji wyprostowanej. Wykonaj trzy serie po 15 przysiadów.<br><br>Wyszczuplanie ud<br>Leżąc na plecach unieś jedną nogę w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego