Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o szkole,o uczelni, o egzaminach
Rok: 1999
klasie, miałem najsłabszą średnią. To, po prostu, może dlatego, że odpadają kolejne przedmioty, ale średnia zawsze idzie w górę.
- Miałeś najsłabszą średnią z klasy?
- Najśre Najsłabszą średnią w mojej historii. O tak to nazw...
- Średnio...
- Co ona miesza tą filiżanką. Dobra, idę od was. Siedźcie sobie, moi mili.
- Średnio średnia spada o cały punkt. Więc jeżeli masz... jaką masz średnią?
- Pięć - dwa.
- Pięć - dwa? No, to będziesz miała średnią w szkole średniej cztery - dwa. I to będzie norma. Ja tak przynajmniej, ja miałam i to miałam dokładnie.
- U mnie też tak było. Miałem taką średnią jak ona, bo miałem trzy szóstki
klasie, miałem najsłabszą średnią. To, po prostu, może dlatego, że odpadają kolejne przedmioty, ale średnia zawsze idzie w górę. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Miałeś najsłabszą średnią z klasy?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;- &lt;unclear&gt;Najśre&lt;/&gt; Najsłabszą średnią w mojej historii. O tak to &lt;unclear&gt;nazw&lt;/&gt;... &lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;- Średnio... &lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;- &lt;vocal desc="laugh"&gt; Co ona miesza tą filiżanką. Dobra, idę od was. Siedźcie sobie, moi mili.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO3&gt;- Średnio średnia spada o cały punkt. Więc jeżeli masz... jaką masz średnią?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;- Pięć - dwa.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO3&gt;- Pięć - dwa? No, to będziesz miała średnią w szkole średniej cztery - dwa. I to będzie norma. Ja tak przynajmniej, ja miałam i to miałam dokładnie.&lt;/&gt; <br>&lt;WHO4&gt;- U mnie też tak było. Miałem taką średnią jak ona, bo miałem trzy szóstki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!