Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
nasila się latem. Dotyczy obu płci i jak dowodzą bania, może być dziedziczne. Pojawi się już w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania. Na ogół, choć niekoniecznie, zmniejsza się po 25 roku życia. Schorzenie to kłopotliwe jest nie tylko ze społeczno-zwodowego punktu widzenia, sprzyja także wielu infekcjom, m.in. grzybicy stop czy też chorobom alergicznym - np. wypryskom na dłoniach i stopach.
Asymetryczne - związane jest z zaburzeniami w ośrodkowym układzie nerwowym. Czasami pojawia się jako objaw towarzyszący innym schorzeniom, np. w przebiegu zaburzeń jelitowych czy przy owrzodzeniu podudzi.
Smakowe - dotyczy okolic nosa, czoła i warg. Na ogół przyczyną jego występowania są uszkodzenia
nasila się latem. Dotyczy obu płci i jak dowodzą bania, może być dziedziczne. Pojawi się już w dzieciństwie lub w okresie dojrzewania. Na ogół, choć niekoniecznie, zmniejsza się po 25 roku życia. Schorzenie to kłopotliwe jest nie tylko ze społeczno-zwodowego punktu widzenia, sprzyja także wielu infekcjom, m.in. grzybicy stop czy też chorobom alergicznym - np. wypryskom na dłoniach i stopach.<br>Asymetryczne - związane jest z zaburzeniami w ośrodkowym układzie nerwowym. Czasami pojawia się jako objaw towarzyszący innym schorzeniom, np. w przebiegu zaburzeń jelitowych czy przy owrzodzeniu podudzi.<br>Smakowe - dotyczy okolic nosa, czoła i warg. Na ogół przyczyną jego występowania są uszkodzenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego