Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
suchy szampon zalecany jest dla psów które nie powinny mieć kontaktu z wodą lub do stosowania między kąpielami. Jest szybki i łatwy w użyciu. Absorbuje tłuszcz, brud oraz pozbawia sierść przykrego zapachu.

INTENSIFYNG WHITENING BATH.
Jest to szczególna formuła eliminująca zażółcenia na białej sierści oraz uwydatniająca kolor sierści czarnej i szarej. Nadaje sierści połysk. pH 3. Nie posiada właściwości myjących.

PROTEIN VITAL.
Proteinowa odżywka regenerująca sierść, skórę. Przywraca sierści naturalne lśnienie. Zawiera prowitaminę B5. Nie musi być spłukiwana. pH 4.

FLASH.
Jest to preparat nabłyszczający do sierści. Nie natłuszcza, można stosować go nawet na chwilę przed wejściem na ring. Sprawia, że
suchy szampon zalecany jest dla psów które nie powinny mieć kontaktu z wodą lub do stosowania między kąpielami. Jest szybki i łatwy w użyciu. Absorbuje tłuszcz, brud oraz pozbawia sierść przykrego zapachu. <br><br>INTENSIFYNG WHITENING BATH. <br>Jest to szczególna formuła eliminująca zażółcenia na białej sierści oraz uwydatniająca kolor sierści czarnej i szarej. Nadaje sierści połysk. pH 3. Nie posiada właściwości myjących. <br><br>PROTEIN VITAL. <br>Proteinowa odżywka regenerująca sierść, skórę. Przywraca sierści naturalne lśnienie. Zawiera prowitaminę B5. Nie musi być spłukiwana. pH 4. <br><br>FLASH. <br>Jest to preparat nabłyszczający do sierści. Nie natłuszcza, można stosować go nawet na chwilę przed wejściem na ring. Sprawia, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego