Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2002
Twoim urodzinom, wystarczy spojrzeć na tabelkę obok. Zwierzę, które jest do Ciebie przypisane, udziela Ci swoich cech - zarówno tych dobrych, jak i tych nieco gorszych.
Dodatkowo każdy z nas należy do jednego z pięciu żywiołów: drzewa, ognia, ziemi, metalu oraz wody. Na następnych stronach, gdzie znajdziesz charakterystykę swojego znaku, w tabelce znajdują się tez dokładne informacje, jakim jesteś żywiołem. By dowiedzieć się o sobie jeszcze więcej, odczytaj charakterystykę żywiołów, która znajduje się na stronach 16 - 17. Zaś na pytanie, jaki partner do Ciebie pasuje, odpowiedzi szukaj na stronach 18 - 19. Życzymy milej zabawy!
2
Jaki będzie Rok Konia?
Rok 2002 to
Twoim urodzinom, wystarczy spojrzeć na tabelkę obok. Zwierzę, które jest do Ciebie przypisane, udziela Ci swoich cech - zarówno tych dobrych, jak i tych nieco gorszych. <br>Dodatkowo każdy z nas należy do jednego z pięciu żywiołów: drzewa, ognia, ziemi, metalu oraz wody. Na następnych stronach, gdzie znajdziesz charakterystykę swojego znaku, w tabelce znajdują się tez dokładne informacje, jakim jesteś żywiołem. By dowiedzieć się o sobie jeszcze więcej, odczytaj charakterystykę żywiołów, która znajduje się na stronach 16 - 17. Zaś na pytanie, jaki partner do Ciebie pasuje, odpowiedzi szukaj na stronach 18 - 19. Życzymy milej zabawy!<br>2<br>Jaki będzie Rok Konia?<br>Rok 2002 to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego