Typ tekstu: Książka
Autor: Matejuk Piotr
Tytuł: Wojskowe przyrządy optyczne w II Rzeczypospolitej
Rok: 1997
posiadano jedynie maszyn do nanoszenia bardzo dokładnych skal i nacinania podziałek, ze względu na ich bardzo wysokie ceny, a stosunkowo niewielkie wykorzystanie. Zagwarantowano sobie wykonywanie tych czynności u innych warszawskich producentów, takich jak: Zbrojownia Nr 2, fabryka Gerlach czy fabryka sprawdzianów.
Liczbę posiadanych w końcu 1934 r. maszyn przedstawiono w tabeli 9.Przedstawione w tabeli 9 maszyny był zgrupowane w pomieszczeniach oddziałów obróbki mechanicznej i obróbki elementów optycznych. Poza tym dysponowano kompletnie wyposażoną lakiernią, pomieszczeniami montażu oraz magazynem materiałów i narzędzi. Nie posiadano urządzeń do obróbki galwanicznej, ale te operacje, podobnie jak niektóre mechaniczne, zamierzano wykonywać w innych zakładach.
Spółka H
posiadano jedynie maszyn do nanoszenia bardzo dokładnych skal i nacinania podziałek, ze względu na ich bardzo wysokie ceny, a stosunkowo niewielkie wykorzystanie. Zagwarantowano sobie wykonywanie tych czynności u innych warszawskich producentów, takich jak: Zbrojownia Nr 2, fabryka Gerlach czy fabryka sprawdzianów.<br>Liczbę posiadanych w końcu 1934 r. maszyn przedstawiono w tabeli 9.<br><br>&lt;gap&gt;<br><br> Przedstawione w tabeli 9 maszyny był zgrupowane w pomieszczeniach oddziałów obróbki mechanicznej i obróbki elementów optycznych. Poza tym dysponowano kompletnie wyposażoną lakiernią, pomieszczeniami montażu oraz magazynem materiałów i narzędzi. Nie posiadano urządzeń do obróbki galwanicznej, ale te operacje, podobnie jak niektóre mechaniczne, zamierzano wykonywać w innych zakładach.<br>Spółka H
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego