Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
Ostatecznie, po wielu dyskusjach, rada wyasygnowała odpowiednią kwotę na wspomniany cel i doszło do realizacji spornej inwestycji. Wprawdzie ścieżki zostały wytyczone, a tabliczki zawieszone dopiero po roku, ale trzy trasy rowerowe istnieją.
Przez rok wydawało się, że temat ścieżek rowerowych nie istnieje, ale po pojawieniu się w mieście i powiecie tabliczek z symbolem roweru, powrócił on na nowo na obrady miejskich radnych. W kuluarach dyskutowali oni o zbyt wysokich środkach, nieadekwatnych - ich zdaniem - do końcowego efektu inwestycji.

PRZEMYŚL: Dziwne wymagania od kandydatów na dyrektora delegatury inspekcji handlowej
Ustawiony konkurs?
"Proszę zainteresować się tą próbą ustawienia konkursu" - napisał czytelnik, wskazując na podejrzane
Ostatecznie, po wielu dyskusjach, rada wyasygnowała odpowiednią kwotę na wspomniany cel i doszło do realizacji spornej inwestycji. Wprawdzie ścieżki zostały wytyczone, a tabliczki zawieszone dopiero po roku, ale trzy trasy rowerowe istnieją. <br>Przez rok wydawało się, że temat ścieżek rowerowych nie istnieje, ale po pojawieniu się w mieście i powiecie tabliczek z symbolem roweru, powrócił on na nowo na obrady miejskich radnych. W kuluarach dyskutowali oni o zbyt wysokich środkach, nieadekwatnych - ich zdaniem - do końcowego efektu inwestycji.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;PRZEMYŚL: &lt;intro&gt;Dziwne wymagania od kandydatów na dyrektora delegatury inspekcji handlowej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ustawiony konkurs?&lt;/&gt;<br>"Proszę zainteresować się tą próbą ustawienia konkursu" - napisał czytelnik, wskazując na podejrzane
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego