Typ tekstu: Książka
Autor: Stawiński Jerzy
Tytuł: Piszczyk
Rok wydania: 1997
Lata powstania: 1959-1997
opisywał historii tych lat. W każdym razie ożeniłem się i dzięki zasługom mojej żony oraz interwencjom szwagra, który się mnie chciał za wszelką cenę pozbyć z kanapki, dostaliśmy pokój z kuchnią na Muranowie. Moją żonę poznałem w biurze: zresztą do dziś pracuje w tym samym Centralnym Zarządzie. Była ode mnie trochę starsza i niezbyt ładna. Bardzo rozpaczała, że nie możemy mieć dzieci, bo jak mi kiedyś w gniewie wyznała, tylko po to wyszła za mnie za mąż. Ale to są już sprawy nie mające nic wspólnego z tematem.
Często się zastanawiałem, dlaczego przez ten okres nie udało mi się wybić w
opisywał historii tych lat. W każdym razie ożeniłem się i dzięki zasługom mojej żony oraz interwencjom szwagra, który się mnie chciał za wszelką cenę pozbyć z kanapki, dostaliśmy pokój z kuchnią na Muranowie. Moją żonę poznałem w biurze: zresztą do dziś pracuje w tym samym Centralnym Zarządzie. Była ode mnie trochę starsza i niezbyt ładna. Bardzo rozpaczała, że nie możemy mieć dzieci, bo jak mi kiedyś w gniewie wyznała, tylko po to wyszła za mnie za mąż. Ale to są już sprawy nie mające nic wspólnego z tematem.<br>Często się zastanawiałem, dlaczego przez ten okres nie udało mi się wybić w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!