Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
koncentruje się wokół kłopotów, jakie wywołuje zniknięcie taśm z nowymi nagraniami Paula McCartneya.
To pierwszy od czasów "Let it be" Richarda Lestera, film z udziałem McCartneya, byłego członka The Beatles. Fabuła filmu nie jest zbyt ważna, liczy się przede wszystkim możliwość zaprezentowania muzycznego talentu Paula. Na ścieżce dźwiękowej znalazło się tu 17 kompozycji, wśród nich tak klasyczne "beatlesowskie" utwory, jak "Yesterday" czy "Good Day Sunshine" i kilka utworów z okresu solowej kariery byłego Beatlesa.
W opracowaniu muzycznym filmu McCartneyowi pomagali znani muzycy, m.in. Phil Collins czy jeden z liderów grupy Pink Floyd - David Gilmour.
20:00 CANAL +PolskaRecepty będą
koncentruje się wokół kłopotów, jakie wywołuje zniknięcie taśm z nowymi nagraniami Paula McCartneya.<br>To pierwszy od czasów "Let it be" Richarda Lestera, film z udziałem McCartneya, byłego członka The Beatles. Fabuła filmu nie jest zbyt ważna, liczy się przede wszystkim możliwość zaprezentowania muzycznego talentu Paula. Na ścieżce dźwiękowej znalazło się tu 17 kompozycji, wśród nich tak klasyczne "beatlesowskie" utwory, jak "Yesterday" czy "Good Day Sunshine" i kilka utworów z okresu solowej kariery byłego Beatlesa.<br>W opracowaniu muzycznym filmu McCartneyowi pomagali znani muzycy, m.in. Phil Collins czy jeden z liderów grupy Pink Floyd - David Gilmour.<br>20:00 CANAL +&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=15&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polska&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Recepty będą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego