Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
złapano po krótkim pościgu.

Śmierć żołnierza
Gorzów wlkp.
Zginął żołnierz, który w niedzielne popołudnie pełnił wartę w jednostce wojskowej w Międzyrzeczu. 20-latka znaleziono z raną postrzałową głowy, a w jego broni brakowało jednego naboju - wszystko wskazuje więc na to, że młody wojak sam odebrał sobie życie.

Poleć tanio na wakacje
Czy za 300 zł można polecieć samolotem na wakacje? Tak! A wszystko dzięki tanim liniom lotniczym
Jeśli już dziś się zdecydujemy, latem możemy polecieć np. do Madrytu lub na Majorkę. Tyle samo zapłacimy za drogę powrotną. Cała podróż kosztować będzie 600 zł. Tanie linie latają z niemieckich lotnisk.
W Polsce
złapano po krótkim pościgu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Śmierć żołnierza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Gorzów wlkp.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Zginął żołnierz, który w niedzielne popołudnie pełnił wartę w jednostce wojskowej w &lt;name type="place"&gt;Międzyrzeczu&lt;/&gt;. 20-latka znaleziono z raną postrzałową głowy, a w jego broni brakowało jednego naboju - wszystko wskazuje więc na to, że młody wojak sam odebrał sobie życie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Poleć tanio na wakacje&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Czy za 300 zł można polecieć samolotem na wakacje? Tak! A wszystko dzięki tanim liniom lotniczym&lt;/&gt;<br>Jeśli już dziś się zdecydujemy, latem możemy polecieć np. do Madrytu lub na Majorkę. Tyle samo zapłacimy za drogę powrotną. Cała podróż kosztować będzie 600 zł. Tanie linie latają z niemieckich lotnisk.<br>W Polsce
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego