Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
traci sens życia

KOMEDIA Bohater filmu Depresja gangstera, Paul Vitti, znany ze swej brutalności i bezwzględności bandyta, przeżywa kryzys: nie może spać, jeść i ciągle chce mu się płakać. Zdesperowany, udaje się do jednego z najlepszych psychiatrów, który pod wpływem perswazji wpisuje go na listę swoich pacjentów.
Postępowanie obu mężczyzn wkrótce wzbudza podejrzenia innych członków mafii oraz agentów FBI.
23:40 hboMistyczna sztuka Ernesta Brylla

TEATR TV Spektakl Wieczernik nawiązuje do tradycji chrześcijańskich misteriów paschalnych. Wieczernik był miejscem, w którym odbyła się Ostatnia Wieczerza.
To w wieczerniku schronili się uczniowie Chrystusa obawiający się szykan po jego ukrzyżowaniu.
23:05 tvp
traci sens życia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;KOMEDIA&lt;/&gt; Bohater filmu Depresja gangstera, Paul Vitti, znany ze swej brutalności i bezwzględności bandyta, przeżywa kryzys: nie może spać, jeść i ciągle chce mu się płakać. Zdesperowany, udaje się do jednego z najlepszych psychiatrów, który pod wpływem perswazji wpisuje go na listę swoich pacjentów.<br>Postępowanie obu mężczyzn wkrótce wzbudza podejrzenia innych członków mafii oraz agentów FBI.<br>23:40 hbo&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Mistyczna sztuka Ernesta Brylla&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TEATR TV&lt;/&gt; Spektakl Wieczernik nawiązuje do tradycji chrześcijańskich misteriów paschalnych. Wieczernik był miejscem, w którym odbyła się Ostatnia Wieczerza.<br>To w wieczerniku schronili się uczniowie Chrystusa obawiający się szykan po jego ukrzyżowaniu.<br>23:05 tvp
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego