Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
że pije, bo ją suszy. Oczywiście innego zdania są naukowcy.
- Freudyści-tradycjonaliści dopatrują się przyczyn uzależnienia w kompleksie Edypa, mechanizmach oralnych i fiksacji analnej.
- Neofreudyści uważają, że alkoholizm pań to skutek emancypacji.
- Konserwatywni behawioryści utrzymują, że kobieta pije, bo musi.
- Zwalczający ich behawioryści-moderniści upowszechniają pogląd, że kobiety piją głównie z powodów trudności rodzinnych.
- Psychologowie teoretycy (czyli wszyscy) dopatrują się alkoholizmu kobiet w upadku zasad moralnych i szybkim postępie cywilizacyjnym.
- Psychologowie praktycy twierdzą zaś, że kobiety piją, bo piją ich partnerzy.
Jakkolwiek by na to patrzeć, pijąca kobieta jest jedną z większych zagadek natury.


FATALNE ZAUROCZENIE

Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj
że pije, bo ją suszy. Oczywiście innego zdania są naukowcy.<br>- Freudyści-tradycjonaliści dopatrują się przyczyn uzależnienia w kompleksie Edypa, mechanizmach oralnych i fiksacji analnej.<br>- Neofreudyści uważają, że alkoholizm pań to skutek emancypacji.<br>- Konserwatywni behawioryści utrzymują, że kobieta pije, bo musi.<br>- Zwalczający ich behawioryści-moderniści upowszechniają pogląd, że kobiety piją głównie z powodów trudności rodzinnych.<br>- Psychologowie teoretycy (czyli wszyscy) dopatrują się alkoholizmu kobiet w upadku zasad moralnych i szybkim postępie cywilizacyjnym.<br>- Psychologowie praktycy twierdzą zaś, że kobiety piją, bo piją ich partnerzy.<br>Jakkolwiek by na to patrzeć, pijąca kobieta jest jedną z większych zagadek natury.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;FATALNE ZAUROCZENIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nie wierz nigdy kobiecie, nie ustępuj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego