Typ tekstu: Blog
Autor: Ola
Tytuł: łyk powietrza
Rok: 2003
Czy mnie nieświadomie obejmie w pasie i będzie oprowadzał po muzeum udając znawcę w tej dziedzinie? Czy zrobi na mnie oszałamiające wrażenie? Czy będzie się chciał mną opiekować...?
...
A może zupełnie na opak...
...
Teraz on to wszystko przeczyta i w jego głowie pojawi się myśl- może w ten sposób ją zadowolę?
...
Nie chcę schematów. Nie chcę powielenia moich myśli. Nie chcę widzieć ich lustrzanego odbicia.
...
Mile widziany jest efekt zaskoczenia. Chcę, żeby zrobił na mnie wrażenie takim, jakim jest. Chcę JEGO polubić, nie SIEBIE.
...
Poprzeczkę stawiam wysoko. Jestem wymagająca. Po tym, co przeszłam- już mogę być.
...
Ale jeśli to ja będę
Czy mnie nieświadomie obejmie w pasie i będzie oprowadzał po muzeum udając znawcę w tej dziedzinie? Czy zrobi na mnie oszałamiające wrażenie? Czy będzie się chciał mną opiekować...?<br>...<br>A może zupełnie na opak...<br>...<br>Teraz on to wszystko przeczyta i w jego głowie pojawi się myśl- może w ten sposób ją zadowolę?<br>...<br>Nie chcę schematów. Nie chcę powielenia moich myśli. Nie chcę widzieć ich lustrzanego odbicia.<br>...<br>Mile widziany jest efekt zaskoczenia. Chcę, żeby zrobił na mnie wrażenie takim, jakim jest. Chcę JEGO polubić, nie SIEBIE.<br>...<br>Poprzeczkę stawiam wysoko. Jestem wymagająca. Po tym, co przeszłam- już mogę być.<br>...<br>Ale jeśli to ja będę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!