Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 8
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
radni będą musieli jednak ruszyć własną kiesą. Radny z Zubrzycy namawiał ich na to gorąco, bez względu na przynależność polityczną.
MiastowaPlotki, ploteczki

* Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość tej zimy. Mój chłop to tak zmarniał od tego kidania śniegu, że jak się kładzie, to moment i zasypia. Sąsiadka mówi, że u niej jest to samo. W ogóle to chłopy jakieś teraz marne. Takie wątłe i bez życia.
* Niektórym to się jeszcze święta nie skończyły. W jednej zakopiańskiej restauracji wciąż podziwiać można pięknie wystrojoną choinkę.
* Goście wyjechali, to zrobiłam sobie wycieczkę. Byłam w Suchej Horze na zakupach i
radni będą musieli jednak ruszyć własną kiesą. Radny z Zubrzycy namawiał ich na to gorąco, bez względu na przynależność polityczną.<br>&lt;au&gt;Miastowa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Plotki, ploteczki&lt;/tit&gt;<br><br>* Nie wiem jak wy, ale ja mam już dość tej zimy. Mój chłop to tak zmarniał od tego &lt;dialect&gt;kidania&lt;/&gt; śniegu, że jak się kładzie, to moment i zasypia. Sąsiadka mówi, że u niej jest to samo. W ogóle to chłopy jakieś teraz marne. Takie wątłe i bez życia.<br>* Niektórym to się jeszcze święta nie skończyły. W jednej zakopiańskiej restauracji wciąż podziwiać można pięknie wystrojoną choinkę.<br>* Goście wyjechali, to zrobiłam sobie wycieczkę. Byłam w Suchej Horze na zakupach i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego