Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
i David Dunn (Blackburn)

WZLOTY UPADKI
WZLOTY
Łukasz Kędzierski (21 l.)
Najmłodszy kierowca Rajdu Dakar wróci z zawodów z nagrodą Fair Play. Pomógł na pustyni dwóm rywalom, którym skończyła się benzyna. Widział to ze śmigłowca dyrektor rajdu Patrick Zaniroli. - Tak zostałem wychowany - stwierdził motocyklista, odbierając Puchar i 1000 euro.
UPADKI
Juan Carlos Ferrero (24 l.)

Rozstawiony z numerem 1 w turnieju ATP w Sydney Hiszpan "oblał" ostatni sprawdzian przed Australian Open. Ferrero przegrał już w pierwszej rundzie z Chrisem Guccione. Teoretycznie 18-letni zawodnik gospodarzy nie miał prawa wygrać z Ferrero, bo w światowym rankingu zajmuje 447. miejsce.

CYTAT DNIA
Trener Kevin
i David Dunn (Blackburn)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;WZLOTY UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;WZLOTY&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Łukasz Kędzierski (21 l.)&lt;/&gt;<br>Najmłodszy kierowca Rajdu Dakar wróci z zawodów z nagrodą Fair Play. Pomógł na pustyni dwóm rywalom, którym skończyła się benzyna. Widział to ze śmigłowca dyrektor rajdu Patrick Zaniroli. &lt;q&gt;- Tak zostałem wychowany&lt;/&gt; - stwierdził motocyklista, odbierając Puchar i 1000 euro.<br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Juan Carlos Ferrero (24 l.)&lt;/&gt;<br><br>Rozstawiony z numerem 1 w turnieju ATP w Sydney Hiszpan "oblał" ostatni sprawdzian przed Australian Open. Ferrero przegrał już w pierwszej rundzie z Chrisem Guccione. Teoretycznie 18-letni zawodnik gospodarzy nie miał prawa wygrać z Ferrero, bo w światowym rankingu zajmuje 447. miejsce.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>&lt;transl&gt;Trener Kevin
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego