Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.
- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie wykluczam, że tak może się zdarzyć, jeśli zrobiłaby na mnie wyjątkowe wrażenie - mówi Rafał Mroczek.
A jakie kobiety mu się podobają? - Lubię kobiety, które potrafią mnie czymś zaskoczyć, co nie jest związane z wyglądem. Oczywiście muszą mieć "coś" w oczach, fajnie, jak są ładne i zgrabne. Jak każdy mężczyzna lubię patrzeć na ładne kobiety.
Okazuje się, że Rafał spotkał na swojej drodze dziewczynę, która potrafiła
gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.<br>&lt;q&gt;- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie wykluczam, że tak może się zdarzyć, jeśli zrobiłaby na mnie wyjątkowe wrażenie&lt;/&gt; - mówi Rafał Mroczek.<br>A jakie kobiety mu się podobają? &lt;q&gt;- Lubię kobiety, które potrafią mnie czymś zaskoczyć, co nie jest związane z wyglądem. Oczywiście muszą mieć "coś" w oczach, fajnie, jak są ładne i zgrabne. Jak każdy mężczyzna lubię patrzeć na ładne kobiety.&lt;/&gt;<br>Okazuje się, że Rafał spotkał na swojej drodze dziewczynę, która potrafiła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego