Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Rok: 2001
tenis Brytyjczyk Greg Rusedski wygrał turniej tenisistów w San Jose, pokonując w finale rozstawionego z numerem 1. Amerykanina Andre Agassiego 6:3, 6:4. Tymczasem podczas turnieju w Scottsdale nie zawiodła rozstawiona z nr. 1. Amerykanka Lindsay Davenport. W finale zwyciężyła swoją rodaczkę Meghann Shaughnessy 6:2, 6:3.
(PAP)

Skruszeni Finowie wracają na trasy

narciarstwo Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca do rywalizacji w Pucharze Świata. Trzynastu zawodników weźmie udział w zawodach, które od 7 do 11 marca odbędą się w Oslo.
W zakończonych w minioną niedzielę zawodach w Kawgołowie nie wystąpił ani jeden Fin. Powodem były afery dopingowe wśród
tenis &lt;/&gt; Brytyjczyk Greg Rusedski wygrał turniej tenisistów w San Jose, pokonując w finale rozstawionego z numerem 1. Amerykanina Andre Agassiego 6:3, 6:4. Tymczasem podczas turnieju w Scottsdale nie zawiodła rozstawiona z nr. 1. Amerykanka Lindsay Davenport. W finale zwyciężyła swoją rodaczkę Meghann Shaughnessy 6:2, 6:3.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Skruszeni Finowie wracają na trasy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;narciarstwo&lt;/&gt; Reprezentacja Finlandii w biegach narciarskich wraca do rywalizacji w Pucharze Świata. Trzynastu zawodników weźmie udział w zawodach, które od 7 do 11 marca odbędą się w Oslo.<br>W zakończonych w minioną niedzielę zawodach w Kawgołowie nie wystąpił ani jeden Fin. Powodem były afery dopingowe wśród