Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na szczyt małymi kroczkami. Przyjmowała główne i drugoplanowe role w filmach spoza głównego nurtu. W tym czasie jej "przyjaciele" przekonywali się, jak trudno zrobić karierę w oparciu o romantyczne komedie. Teraz Lisa mówi: - Dzięki Bogu, że nikt mnie nie chciał do tych ról.
Kudrow wychowywała się w Kalifornii, w miejscowości Tarzana, jako córka lekarza i agentki turystycznej. Dorastała wraz z siostrą i dwoma braćmi. Podobało jej się to, że była lekarskim dzieckiem.
- Nabrałam przekonania, że lekarz najbliższy jest poznania odpowiedzi na wszystkie pytania świata.
Tak bardzo nasiąkła medycyną, że rozpoczęła studia biologiczne w Vassar, jednak pod wpływem Jona Lovitz'a, przyjaciela jej
na szczyt małymi kroczkami. Przyjmowała główne i drugoplanowe role w filmach spoza głównego nurtu. W tym czasie jej "przyjaciele" przekonywali się, jak trudno zrobić karierę w oparciu o romantyczne komedie. Teraz Lisa mówi: - Dzięki Bogu, że nikt mnie nie chciał do tych ról. <br>Kudrow wychowywała się w Kalifornii, w miejscowości Tarzana, jako córka lekarza i agentki turystycznej. Dorastała wraz z siostrą i dwoma braćmi. Podobało jej się to, że była lekarskim dzieckiem. <br>- Nabrałam przekonania, że lekarz najbliższy jest poznania odpowiedzi na wszystkie pytania świata. <br>Tak bardzo nasiąkła medycyną, że rozpoczęła studia biologiczne w Vassar, jednak pod wpływem Jona Lovitz'a, przyjaciela jej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!