Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
na kolorowy film, więc nie martw się, czy będzie padać, jak wyjdziesz z kina.
2. Nie rób niczego na siłę - nie graj bardziej zakochanej niż jesteś, nie chodź z nim na ryby, jeśli brzydzisz się robaków i nie wydawaj wszystkich pieniędzy na wycieczkę, tak że nie będziesz później miała ani grosza, by przeżyć. Zamiast się cieszyć, będziesz żałować.
3. Odpoczywajcie od siebie także w trakcie wyjazdu. Nagły przeskok z "przerywanego" bycia razem do wersji "full contact" może sprawić, że następny urlop spędzicie na różnych półkulach.

W ŚWIECIE UCZUĆ

Odetnij kotwicę

Niczym wielkie żelazne kotwice ciągną się za nami katastrofy. Sprawiają, że
na kolorowy film, więc nie martw się, czy będzie padać, jak wyjdziesz z kina. <br>2. Nie rób niczego na siłę - nie graj bardziej zakochanej niż jesteś, nie chodź z nim na ryby, jeśli brzydzisz się robaków i nie wydawaj wszystkich pieniędzy na wycieczkę, tak że nie będziesz później miała ani grosza, by przeżyć. Zamiast się cieszyć, będziesz żałować.<br>3. Odpoczywajcie od siebie także w trakcie wyjazdu. Nagły przeskok z "przerywanego" bycia razem do wersji "full contact" może sprawić, że następny urlop spędzicie na różnych półkulach.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=64-66&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W ŚWIECIE UCZUĆ&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Odetnij kotwicę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Niczym wielkie żelazne kotwice ciągną się za nami katastrofy. Sprawiają, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego