Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Ireneusz Laskowski
Ursynów


Kieszonkowcy będą mieli jak w raju

Pisaliście ostatnio o kartach zbliżeniowych, które zastąpią zwykłe kasowniki w autobusach. Sądząc po zapowiedziach, ta nowa elektroniczna zabawka to kompletna bzdura i szczyt czyjejś ignorancji.
Jeżdżę autobusami odkąd pamiętam. Na samym początku nauczyłem się, by bez potrzeby nie wyjmować dokumentów, nie grzebać po kieszeniach itp. Wszystko po to, aby nie prowokować kieszonkowców. Teraz okazuje się, że zamiast wyciągać miesięczny na widok kanara, przy każdym wejściu do autobusu będę musiał sięgać do dokumentów. Ja na pewno będę uważał, ale ilu ludzi straci w podobnych okolicznościach pieniądze czy dokumenty, boję się myśleć.
Jest chyba
Ireneusz Laskowski<br> Ursynów&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Kieszonkowcy będą mieli jak w raju&lt;/&gt;<br><br>Pisaliście ostatnio o kartach zbliżeniowych, które zastąpią zwykłe kasowniki w autobusach. Sądząc po zapowiedziach, ta nowa elektroniczna zabawka to kompletna bzdura i szczyt czyjejś ignorancji. <br>Jeżdżę autobusami odkąd pamiętam. Na samym początku nauczyłem się, by bez potrzeby nie wyjmować dokumentów, nie grzebać po kieszeniach itp. Wszystko po to, aby nie prowokować kieszonkowców. Teraz okazuje się, że zamiast wyciągać miesięczny na widok kanara, przy każdym wejściu do autobusu będę musiał sięgać do dokumentów. Ja na pewno będę uważał, ale ilu ludzi straci w podobnych okolicznościach pieniądze czy dokumenty, boję się myśleć. <br>Jest chyba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego