Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy handlowe
Rok: 1999
a do nich ziemniaki pieczone z rozmarynem, makaron lub ryż na sypko; dwa rodzaje lazanii (mięsna i wegetariańska), spaghetti polpette al pomodoro i 20 rodzajów pizzy na doskonałym - cieniutkim, chrupkim a równocześnie miękkim spodzie. Na podwieczorek - wyborne ciasta. Włoski tort tiramisu, jabłecznik z kruszonką, delikatne serniki z owocami, jabłkowe i jagodowe "tea-cakes" na cieniutkim spodzie, piaskowe pomarańczowo-makowe, piernik orzechowy a nawet super ciasto marchewkowe.
Wszystkie te pyszności można skonsumować na miejscu lub telefonicznie zamówić do biura. Także ciasta sprzedawane są na wynos w plastikowych, chroniących przed zgnieceniem, pojemniczkach.

CHILI CAFE oferuje dania z różnych stron świata: indonezyjskie bami goreng
a do nich ziemniaki pieczone z rozmarynem, makaron lub ryż na sypko; dwa rodzaje lazanii (mięsna i wegetariańska), spaghetti polpette al pomodoro i 20 rodzajów pizzy na doskonałym - cieniutkim, chrupkim a równocześnie miękkim spodzie. Na podwieczorek - wyborne ciasta. Włoski tort tiramisu, jabłecznik z kruszonką, delikatne serniki z owocami, jabłkowe i jagodowe "tea-cakes" na cieniutkim spodzie, piaskowe pomarańczowo-makowe, piernik orzechowy a nawet super ciasto marchewkowe.<br>Wszystkie te pyszności można skonsumować na miejscu lub telefonicznie zamówić do biura. Także ciasta sprzedawane są na wynos w plastikowych, chroniących przed zgnieceniem, pojemniczkach.<br><br>CHILI CAFE oferuje dania z różnych stron świata: indonezyjskie bami goreng
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego