Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne i kosmetyczne
Rok: 2000
z brodą, raz bez brody.
Zasilanie akumulatorowo-sieciowe z precyzyjnym systemem golenia oraz nasadką do stylizacji i przystrzygania brody zapewniają pełen komfort golenia. Ponadto golarka posiada system automatycznego dostosowania się do napięcia od 12 do 240 V. W zestawie z miękkim etui.
Nasadka do stylizacji i przystrzygania brody.
Regulowany kąt nachylenia nasadki pozwala na utrzymanie brody na indywidualnie wybranym poziomie. Nasadka umożliwia wybranie długości brody w zakresie od 0,5 - 6 mm.


Mleko kozie oraz jego przetwory
spod znaku:
SAMO ZDROWIE
KOZIKA
DLA KAŻDEGO
TAKŻE DLA OSÓB Z NIETOLERANCJĄ BIAŁKA MLEKA KROWIEGO

* kefiry; jogurty, twarogi,
* sery twarde, pleśniowe i topione,
* śmietanka
z brodą, raz bez brody.<br>Zasilanie akumulatorowo-sieciowe z precyzyjnym systemem golenia oraz nasadką do stylizacji i przystrzygania brody zapewniają pełen komfort golenia. Ponadto golarka posiada system automatycznego dostosowania się do napięcia od 12 do 240 V. W zestawie z miękkim etui.<br>Nasadka do stylizacji i przystrzygania brody.<br>Regulowany kąt nachylenia nasadki pozwala na utrzymanie brody na indywidualnie wybranym poziomie. Nasadka umożliwia wybranie długości brody w zakresie od 0,5 - 6 mm.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br><br>Mleko kozie oraz jego przetwory <br>spod znaku:<br>SAMO ZDROWIE <br>KOZIKA<br>DLA KAŻDEGO<br>TAKŻE DLA OSÓB Z NIETOLERANCJĄ BIAŁKA MLEKA KROWIEGO<br><br>* kefiry; jogurty, twarogi, <br>* sery twarde, pleśniowe i topione, <br>* śmietanka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego