Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
ma miejsc, bo były zapisy do pierwszego maja, a ja ją zapisałam chyba piątego czy szóstego, czyli poszłam i nie zapisałam, bo już nie było miejsc.
Czyli poszłaś aż pięć dni po czasie i już
Tak, pani się kazała dowiedzieć po dziesiątym, bo bardzo często tak jest, że kilka dzieci odpada i po prostu jest później miejsce.
Yhy.
No. Już Krzysztofa Krzysztof Krzysztofa kolegi mama jest kierowniczką, no ale jak powiedziała, że jest, wiesz, full dzieci, a jeszcze nawet kilka dzieci ponad, no to kazała po dziesiątym się, wiesz, dowiedzieć.
Teraz?
Tak. No i jak Jula by poszła, jak by było
ma miejsc, bo były zapisy do pierwszego maja, a ja ją zapisałam chyba piątego czy szóstego, czyli poszłam i nie zapisałam, bo już nie było miejsc.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Czyli poszłaś aż pięć dni po czasie i już &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, pani się kazała dowiedzieć po dziesiątym, bo bardzo często tak jest, że &lt;orig reg="kilkoro"&gt;kilka&lt;/&gt; dzieci odpada i po prostu jest później miejsce.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Yhy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No. Już Krzysztofa Krzysztof Krzysztofa kolegi mama jest kierowniczką, no ale jak powiedziała, że jest, wiesz, full dzieci, a jeszcze nawet &lt;orig reg="kilkoro"&gt;kilka&lt;/&gt; dzieci ponad, no to kazała po dziesiątym się, wiesz, dowiedzieć.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Teraz?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak.&lt;pause&gt; No i jak Jula by poszła, jak by było
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego