Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
urzędniczce pełniącej obowiązki naczelnika US. W zamian miała ona znaleźć kilka firm, które wpłacą na kampanię AWS 50-100 tys. zł.
(PAP)W Łodzi pikietowali nauczyciele, rodzice i uczniowie Protestowali w ten sposób przeciwko likwidacji szkół i przedszkoli oraz zwalnianiu nauczycieli.
(PAP)Policja schwytała nożownika

Wrocław Wczoraj młody mężczyzna ciężko ranił nożem 56-letniego wrocławianina.
Prawdopodobnie napastnik pukał od drzwi do drzwi jednego z bloków w centrum miasta. Zaatakował pierwszą osobę, która mu otworzyła. Po 4 godzinach policja zatrzymała domniemanego sprawcę.
(MicroWay)Pijanych zatrzymały dopiero strzały

LUBLIN W niedzielę po północy patrol policji w Międzyrzecu Podlaskim próbował skontrolować przejeżdżającego poloneza. Samochód
urzędniczce pełniącej obowiązki naczelnika US. W zamian miała ona znaleźć kilka firm, które wpłacą na kampanię AWS 50-100 tys. zł.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>W Łodzi pikietowali nauczyciele, rodzice i uczniowie Protestowali w ten sposób przeciwko likwidacji szkół i przedszkoli oraz zwalnianiu nauczycieli.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Policja schwytała nożownika&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wrocław&lt;/&gt; Wczoraj młody mężczyzna ciężko ranił nożem 56-letniego wrocławianina.<br>Prawdopodobnie napastnik pukał od drzwi do drzwi jednego z bloków w centrum miasta. Zaatakował pierwszą osobę, która mu otworzyła. Po 4 godzinach policja zatrzymała domniemanego sprawcę.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pijanych zatrzymały dopiero strzały&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;LUBLIN&lt;/&gt; W niedzielę po północy patrol policji w Międzyrzecu Podlaskim próbował skontrolować przejeżdżającego poloneza. Samochód
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego