Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
końcu majora.
O te rozbieżności zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Jarosławia. Okazuje się, że W. Szczepański przed śmiercią w 1993 roku miał nadany stopień majora, zaś kilka lat po śmierci nadano mu stopień pułkownika. Po interwencji rodziny nieżyjącego rada miasta w 2000 r. podjęła nową uchwałę i zmieniła stopień wojskowy. Pierwsza tabliczka została zmieniona, a druga nie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nie jest to ulica, lecz aleja płk. W. Szczepańskiego.

ŻURAWICA Nowy nabytek
Nowy, przestronny autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych wart 550 tys. zł, będzie służył niepełnosprawnym mieszkańcom gminy Żurawica.
Prezentacja i oddanie do użytku nowego nabytku gminy miały miejsce
końcu majora.<br>O te rozbieżności zapytaliśmy w Urzędzie Miasta Jarosławia. Okazuje się, że W. Szczepański przed śmiercią w 1993 roku miał nadany stopień majora, zaś kilka lat po śmierci nadano mu stopień pułkownika. Po interwencji rodziny nieżyjącego rada miasta w 2000 r. podjęła nową uchwałę i zmieniła stopień wojskowy. Pierwsza tabliczka została zmieniona, a druga nie. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że nie jest to ulica, lecz aleja płk. W. Szczepańskiego.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;ŻURAWICA &lt;tit&gt;Nowy nabytek&lt;/&gt;<br>Nowy, przestronny autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych wart 550 tys. zł, będzie służył niepełnosprawnym mieszkańcom gminy Żurawica. <br>Prezentacja i oddanie do użytku nowego nabytku gminy miały miejsce
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego