Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
został nawet uwzględniony w trwających już pracach nad strategią rozwoju miasta. Gondolą żywo zainteresował się też Zarząd Miasta Nowy Targ. Po wstępnej analizie w Komisji Promocji została wyłoniona grupa osób, której działania mają zmierzać do uruchomienia kolejki.
Na początku tego roku władze Nowego Targu wybrały się nawet do Krynicy, by z bliska przyglądnąć się podobnej inwestycji.
Zdaniem Ozorowskiego, sprawdzonym w Krynicy rozwiązaniem jest stworzenie spółki, której akcjonariuszami byliby właściciele gruntów.

Buków żal

Entuzjazmu nowotarskich władz nie podziela dyrekcja Gorczańskiego Parku Narodowego. - Na razie nikt z nami oficjalnych rozmów na temat zbudowania kolejki gondolowej na Turbacz nie prowadził - mówi zastępca dyrektora GPN-u
został nawet uwzględniony w trwających już pracach nad strategią rozwoju miasta. Gondolą żywo zainteresował się też Zarząd Miasta Nowy Targ. Po wstępnej analizie w Komisji Promocji została wyłoniona grupa osób, której działania mają zmierzać do uruchomienia kolejki.<br>Na początku tego roku władze Nowego Targu wybrały się nawet do Krynicy, by z bliska przyglądnąć się podobnej inwestycji.<br>Zdaniem Ozorowskiego, sprawdzonym w Krynicy rozwiązaniem jest stworzenie spółki, której akcjonariuszami byliby właściciele gruntów.<br><br>&lt;tit&gt;Buków żal&lt;/&gt;<br><br>Entuzjazmu nowotarskich władz nie podziela dyrekcja Gorczańskiego Parku Narodowego. - Na razie nikt z nami oficjalnych rozmów na temat zbudowania kolejki gondolowej na Turbacz nie prowadził - mówi zastępca dyrektora GPN-u
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego