Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
tym: lekarza specjalisty, przełożonych w pracy, członków rodziny czy namawiających Cię kolegów.
Monika: Ten pomysł bardzo mi się podoba - człowiek przestaje być taki bezbronny w sytuacjach zagrażających jego abstynencji, bo wie, co i jak ma robić.
Anka: Tak, TAZA sprawdza się nadzwyczajnie, dlatego w ciągu ostatnich dwóch czy trzech lat zadomowiła się w całym lecznictwie odwykowym oraz w klubach.
Chcę cię jeszcze namówić - chociaż pewnie jesteś już zmęczona - do wysłuchania tego, co nasza przyjaciółka, psycholog odwykowy z oddziału w G., opowiada o pracy nad zapobieganiem wpadkom.

O ZAPOBIEGANIU WPADKOM

Zawsze w grupie jest ktoś, komu akurat bardzo chce się pić. Przede
tym: lekarza specjalisty, przełożonych w pracy, członków rodziny czy namawiających Cię kolegów.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Ten pomysł bardzo mi się podoba - człowiek przestaje być taki bezbronny w sytuacjach zagrażających jego abstynencji, bo wie, co i jak ma robić.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Tak, TAZA sprawdza się nadzwyczajnie, dlatego w ciągu ostatnich dwóch czy trzech lat zadomowiła się w całym lecznictwie odwykowym oraz w klubach.<br>Chcę cię jeszcze namówić - chociaż pewnie jesteś już zmęczona - do wysłuchania tego, co nasza przyjaciółka, psycholog odwykowy z oddziału w G., opowiada o pracy nad zapobieganiem wpadkom.&lt;/&gt;<br><br>O ZAPOBIEGANIU WPADKOM<br><br>Zawsze w grupie jest ktoś, komu akurat bardzo chce się pić. Przede
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego