Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
takiej działalności - twierdzi komendant Straży Miejskiej Henryk Ziemianek. - Nie jeździ po mieście z własnej inicjatywy wyłapując psy. W każdym przypadku jest wzywany przez nas lub policję, często po telefonach od mieszkańców.
Najczęściej skarżą się oni na swobodnie spuszczone psy, które biegają po Równi Krupowej i osiedlach. Bywają takie miejsca, gdzie zestresowani mieszkańcy wychodzą z domu z kijami w ręku, by móc się oganiać od rzucających się na nich psów.
Teraz psy będą wyłapywane, a ich właściciele muszą liczyć się ze sporym wydatkiem - około 100 złotych - gdy będą chcieli go odzyskać z nowotarskiego schroniska. Do tego trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć mandat też
takiej działalności - twierdzi komendant Straży Miejskiej Henryk Ziemianek. - Nie jeździ po mieście z własnej inicjatywy wyłapując psy. W każdym przypadku jest wzywany przez nas lub policję, często po telefonach od mieszkańców.<br>Najczęściej skarżą się oni na swobodnie spuszczone psy, które biegają po Równi Krupowej i osiedlach. Bywają takie miejsca, gdzie zestresowani mieszkańcy wychodzą z domu z kijami w ręku, by móc się oganiać od rzucających się na nich psów.<br>Teraz psy będą wyłapywane, a ich właściciele muszą liczyć się ze sporym wydatkiem - około 100 złotych - gdy będą chcieli go odzyskać z nowotarskiego schroniska. Do tego trzeba będzie prawdopodobnie doliczyć mandat też
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!