Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 24/25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
bardzo bladej skóry, jest krem Anthelios XL firmy La Roche-Posay, który oprócz bardzo dobrej ochrony przed promieniowaniem słonecznym nadaje skórze twarzy i ciała delikatny odcień opalenizny. Kremy dla siebie kupuj tylko w aptece, najlepiej po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dermatologiem.
Czas opalania
W zasadzie powinnaś w ogóle zrezygnować z plażowania. Nie da się jednak na wakacjach uniknąć słońca, jego promienie docierają wszędzie, przenikają przecież nawet przez chmury. Pamiętaj więc, by kosmetykami przeciwsłonecznymi smarować się już przed wyjściem z domu, a nie dopiero na plaży.
Rady dla ciebie
Już na kilkanaście dni przed wyjazdem zacznij łykać tabletki z beta-karotenem. Zwiększa
bardzo bladej skóry, jest krem Anthelios XL firmy La Roche-Posay, który oprócz bardzo dobrej ochrony przed promieniowaniem słonecznym nadaje skórze twarzy i ciała delikatny odcień opalenizny. Kremy dla siebie kupuj tylko w aptece, najlepiej po wcześniejszej konsultacji z lekarzem dermatologiem. <br>Czas opalania <br>W zasadzie powinnaś w ogóle zrezygnować z plażowania. Nie da się jednak na wakacjach uniknąć słońca, jego promienie docierają wszędzie, przenikają przecież nawet przez chmury. Pamiętaj więc, by kosmetykami przeciwsłonecznymi smarować się już przed wyjściem z domu, a nie dopiero na plaży. <br>Rady dla ciebie <br>Już na kilkanaście dni przed wyjazdem zacznij łykać tabletki z beta-karotenem. Zwiększa
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego