10 000 pytań językowych

Pragnę zwrócić uwagę PT Czytelników, że jeśli natychmiast nie przerwą lektury, to przeczytają pytanie numer 10 000. A pytanie to brzmi: czego można życzyć Poradni z tej okazji?
Ponieważ sam to pytanie zadałem, więc sam sobie na nie odpowiem. Poradni proszę życzyć nadal tak wielu zamiłowanych czytelników i korespondentów (bez Państwa nie mielibyśmy ponad 15 000 odpowiedzi w archiwum, z tego 10 000 dostępnych publicznie), korespondentom – cierpliwości (bo niełatwo wysłać pytanie ze strony WWW), a licznym fanom poradni, zwłaszcza tym, którzy prowadzą jej fanpage na Facebooku – nadal dobrej zabawy.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski