Azali tylko Linde?

Lubię używać zwrotów, które nie są zbyt popularne w użyciu lub zupełnie wyszły z uzusu. Słowniki współczesnego języka polskiego często ich nie zawierają lub nie podają znaczenia (np. azaliż, atoli itp.). Jaki słownik najlepiej nabyć, by zawierał owe zwroty i był dostępny w sklepie, a nie jak np. Linde w dziale z antykami?
Polecamy Słownik wyrazów zapomnianych, czyli słownictwo naszych lektur Krystyny Holly i Anny Żółtak (PWN, 2001).
Mirosław Bańko, PWN