Miejsce ampersandu w wierszu

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy składu. Gdzie powinien stać ampersand (&), jeśli np. wielowyrazowa nazwa, w skład której wchodzi, obejmuje więcej niż jeden wers: na końcu pierwszego czy na początku następnego?

.....Johnson &

Johnson........

czy

........Johnson

& Johnson.....

Ampersand (tzw. etka) występuje tu w funkcji spójnika i – jak wszystkie inne jednoliterowe spójniki – powinien być składany na początku nowego wiersza tekstu. Pozostawienie znaku & jako tzw. sieroty/zawieszki na końcu wersu jest dopuszczalne tylko w bardzo wąskich łamach, liczących do 40 znaków w wierszu.

Adam Wolański