Nacechowane spójniki

Słowa przeto, wszelako, tedy czy jakkolwiek w znaczeniu ‘mimo że’ — są przestarzałe, oficjalne, książkowe czy po prostu rzadko używane?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie wszystkie z wymienionych spójników wyrażają treść niezgodną z tym, co można wywnioskować z wcześniejszego kontekstu, czyli (mówiąc skrótowo) – nie wszystkie są synonimami wyrażenia mimo to (a nie: mimo że). I tak, przeto oraz tedy wprowadzają zdania wynikowe – są synonimami więc, natomiast synonimami mimo towszelako oraz jakkolwiek. Wszystkie są nacechowane stylistycznie – jakkolwiek ma charakter erudycyjny (książkowy), co oznacza, że jest używane współcześnie, lecz nadaje tekstowi „uczony, mądry” ton. Podobne nacechowanie mają wszelako i przeto, choć przez wielu użytkowników są odbierane także jako przestarzałe. Bez wątpienia przestarzałe jest tedy.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski