Obraza

Czy pisząc w ten sposób o mężczyźnie obraziłem go?

Jest to bardzo ważna postać polskiej sceny hard and heavy, a właśnie obchodzi ona czterdziestolecie swojej działalności artystycznej.

W zamieszczonym tekście nie ma nic obraźliwego. Jeśli jego bohater poczuł się obrażony, to być może nie ze względu na to, że użył Pan określonych słów, lecz dlatego że słowa te nie odpowiadają rzeczywistości – tego jednak nie rozstrzygnę.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski