Oznaczenie i tytuł tabeli

Czy taka forma zapisu jest poprawna?

Tab.1. Porównanie różnic w warunkach technicznych (Na podstawie Załącznika nr 4…)

Tak, taka forma oznaczenia i tytułu tabeli (lub tablicy) jest zasadniczo poprawna. Dopisek nawiasowy powinien się jednak zaczynać od małej litery, por. (na podstawie...). Małą literą powinien być również zapisany wyraz załącznik (nie jest to wszakże tytuł części dokumentu sensu stricto).

Adam Wolański