Skrócona nazwa firmy

Dzień dobry, jaki jest poprawny skrót w przypadku kilku tych samych nazwisk w spółce. Nie chodzi o dokumentację tylko nazwę użytkową, np. do folderu, reklamy

Cała nazwa: Wodnik Wytwórnia Wód s.c. Jan Kowalski, Marian Kowalski, Zofia Kowalska

Czy z uwagi np. na brak miejsca dopuszczalne będzie:

Wodnik Wytwórnia Wód s.c. J.M.Z Kowalscy czy lepiej Wodnik Wytwórnia Wód s.c. Kowalscy, czy jeszcze jest możliwa jakaś inna opcja?

Obie zaproponowane nazwy skrócone są utworzone poprawnie. Wersja z inicjałami imion – dłuższa o zaledwie sześć znaków (konieczna kropka po ostatnim inicjale) – jest pełniejsza pod względem informacyjnym. Wskazuje bowiem, że wśród udziałowców spółki są trzy osoby z rodziny Kowalskich.

Adam Wolański