Szukamy w korpusie

Witam!
Jestem studentką ISZiP na UW, aktualnie na V roku. Do badań do pray magisterskiej potrzebuję spisu nazw abstrakcyjnych o najwyższej frekwencji. Pragnę spytać, czy w korpusie PWN można znaleźć listę derywatów z sufiksami -ość, -yzm, -ota, -yzna uporządkowanych ze względu na wysokość frekwencji i jak wyszukiwać wyrazy z konkretnymi końcówkami o najwyższej frekwencji. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Proponujemy zajrzeć na stronę bezpłatnego korpusu PWN i spróbować wyszukać wyrazy o określonym zakończeniu. W tym celu wybiera się najpierw podstronę „Szukaj w korpusie”, a następnie w okienko „Szukaj” wpisuje się np. „*izm”. Proszę zapoznać się z zasadami wyszukiwania i poeksperymentować (można np. wpisać „*izm*”, aby uwzględnić różne formy fleksyjne wyrazów typu alpinizm). Jeśli sposób prezentacji wyników Panią zadowala, ale dane są zbyt skromne, można rozważyć skorzystanie z większego korpusu sieciowego PWN, dostępnego za opłatą.
Inna możliwość to sięgnięcie po indeks a tergo do Słownika języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego lub nowszego Uniwersalnego słownika języka polskiego pod red. S. Dubisza. Proszę też koniecznie zajrzeć do Schematycznego indeksu a tergo polskich form wyrazowych w opracowaniu Z. Saloniego.
Mirosław Bańko, PWN