Tytuły książek

Chciałbym zapytać jak pisze się tytuł książki, gdy są 2 słowa przykładowo "Tekst Podstawowy", jeśli cytujemy fragment a konkretnie o drugie słowo czy piszemy z dużej, czy z małej litery

Spotykam się z takim oznaczeniem przy tłumaczeniu:

Basic Text, p. 22 = Tekst podstawowy, str. 22

Czy to jest prawidłowe oznaczenie a może powinno być - Tekst Podstawowy...

Dzięki bardzo za państwa pomoc

Wielką literą piszemy pierwszy wyraz w jedno- i wielowyrazowych tytułach książek oraz ich rozdziałów. Określenie tekst podstawowy może jednak nie być ani tytułem książki, ani rozdziału, lecz nazwą części składowej publikacji, por. tekst podstawowy, materiały uzupełniające, aneks, tabela słowno-liczbowa itp. Tego rodzaju określenia – w odróżnieniu do angielszczyzny – zapisuje się w języku polskim od małych liter.

Adam Wolański