Wyliczenia wypunktowane

Czy jeśli w jednym wierszu zaczynam zdanie jakimś czasownikiem i daję wielokropek, a w następnych wierszach pod spodem wylistowuję drugą część, to czy zacząć w tych wierszach słowa wielkimi czy małymi literami? Przykład:

„Wymagamy...

– doświadczenia

– komunikatywności”

czy

„Oferujemy...

– Umowę o pracę

– Stabilne zatrudnienie”?

Wyliczenia wypunktowane podane w pytaniu wymagają użycia małych liter. Po czasowniku wprowadzającym wyliczenie należy postawić dwukropek. Zapis powinien przyjąć następującą formę:

Wymagamy:

– doświadczenia,

– komunikatywności,

– itd.

Oferujemy:

– umowę o pracę,

– stabilne zatrudnienie,

– itd.

Adam Wolański