Z czego się składa namiot?

Dzień dobry,
Proszę pomóc mi podzielić wyraz namiot fleksyjnie i morfologicznie, czyli na morfemy, temat, końcówkę, i tak dalej. Czy on jest w ogóle podzielny? Dziękuję.
Sylwia Kaźmierczak
Temat fleksyjny brzmi namiot-, w miejscowniku i wołaczu ma oboczną postać namioci-. Końcówka mianownika i biernika nie jest widoczna, nazywamy ją więc końcówką zerową. Temat fleksyjny jest niepodzielny – nie należy kojarzyć go z miotem, miotaniem itp.
Mirosław Bańko