Znak & a spacja

Dzień dobry,

czy skrót & pomiędzy dwoma wyrazami powinien być zapisany bez spacji? Powinno być Maxwell&Stone czy Maxwell & Stone?

Dziękuję i pozdrawiam

Jeśli znak & występuje między wyrazami, składa się go ze spacjami wokół, por. np. Maxwell & Stone, Johnson & Johnson, Black & Decker czy „Kongresy & Konferencje”. W skrótach literowych znak & składa się bez spacji, np. C&A, J&S Cup.

Adam Wolański